top of page
DOKUMA TEZGAHI

Hikayemiz

Denizli'nin Babadağ ilçesinde başladı maceramız. Çözgü odasında babamızın yanında meraklı gözlerle izlerken ipliklerin levente dönüşmesini, dedemizden dinlerdik dokuma tezgahında beze dönüşen ipliğin macerasını...

Biz iki kardeş oyun oynardık çözgü odası, dokuma odası, oturma odası, yatak odasından oluşan sıcak yuvamızda. Her odada mutlaka dokunan bezlerden oluşan ürünler mevcuttu. Nevresimden çarşafa, koltuk örtüsünden perdeye, yastık kılıflarından misafir peçetelerine kadar... Misafir peçeteleri oyuncağımız olurken, dokuma tezgahlarının çıkardığı sesler aynı olsa da bizim için farklıydı isimleri...

2020 yılında birleştirdik odaları ve Tekstilodam'a dönüştürdük.

Tekstilodam olarak müşterilerimize evlerinin kişisel tarzlarını yansıtmasının yanında, kaliteli ve şık ürünlerle sıcacık bir yuva olması gerektiğine inanıyoruz.  Bu yüzden evinizin her bir köşesi tıpkı sizin gibi kendine has ve benzersiz olmalıdır. Geniş ürün yelpazesi ile A'dan Z'ye ev tekstili ürünlerinin yer aldığı Tekstilodam, müşterilerinin tasarım açısından kendi tarzlarını keşfetmesine yardımcı olmaya adayan bir Ev Tekstili Ürünleri Sanal Mağazası olarak hizmet vermektedir. 

DOKUMA İPLİĞİ
HAMBEZ KUMAŞ

Vizyonumuz

Sektörde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek dünyanın önde gelen ev tekstili ürünleri dijital platformu olmayı hedeflerken, sürdürülebilir politikalar oluşturarak insanların hayatlarına dokunmak.

   

Misyonumuz

Müşterilerimize ev tekstili  ürünlerini yenilikçi yaklaşımlarla yorumlayarak geleneksel ve modern çizgileri harmanlayıp evlerinin rahatlığı ve sıcaklığında güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz. 

bottom of page